Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Skorzystaj z mapy, znajdź najbliższego protetyka i umów się na wizytę!

Aparaty marki Phonak są również dostępne w sieci salonów „GEERS Dobry Słuch”

Przejdź do sklepu

Protetyk słuchu Kraków

Jak często w przeciągu ostatniego tygodnia poprosiłeś swojego rozmówcę o powtórzenie ostatniego zdania? Jak często musisz zgadywać treść rozmów telefonicznych? Czy zdarza się, że unikasz spotkań w gwarnych miejscach – kawiarniach, centrach handlowych? Mimo wytężania słuchu, zdarza się, że nie jesteś w stanie śledzić dokładnie przebiegu rozmowy? To pierwsze objawy niedosłuchu. Nie lekceważ ich. Zgłoś się na bezpłatne badanie do protetyka słuchu.

Kraków – skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź pracownię protetyczną najbliższą Twojemu miejscu zamieszkania. Umów się na darmowe badanie słuchu u protetyka słuchu w Krakowie. Specjalista wykona test słuchu – bezpieczne, proste i nieinwazyjne badanie – które pozwoli określić czy występuje u Ciebie ubytek słuchu oraz rozpoznać jego stopień. Protetycy słuchu to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą w wyborze właściwego aparatu słuchowego, nauczą obsługi urządzenia, a także służą wsparciem w procesie adaptacji do aparatu.

Niedosłuch to problem, który dotyka zarówno seniorów, jaki i osoby dorosłe, a także dzieci. Aktualnie, szacuje się, że z niedosłuchem zmaga się 16% światowej populacji. Nie ignoruj pierwszych objawów, zgłoś się po pomoc do protetyka słuchu. Jedna wizyta wystarczy, by rozpoznać i zdiagnozować ubytek słuchu, a następnie dobrać właściwy aparat. Współczesne aparaty słuchowe są niewielkie, lekkie i bardzo dyskretne. Nowoczesne akumulatory zapewniają im długotrwałe i niezawodne działanie. Odpowiednio dobrany aparat słuchowy zapewni doskonałą jakość dźwięku i niezapomniane wrażenia słuchowe.