Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Skorzystaj z mapy, znajdź najbliższego protetyka i umów się na wizytę!

Aparaty marki Phonak są również dostępne w sieci salonów „GEERS Dobry Słuch”

Przejdź do sklepu

Protetyk słuchu Katowice

Masz problem ze zrozumieniem swoich towarzyszy w gwarnej kawiarni? Rozmowa telefoniczna wymaga od Ciebie dużego skupienia? Ktoś zwrócił Ci uwagę, że mówisz zbyt głośno lub cicho? Rodzina skarży się, że telewizor lub radio grają za głośno? To najwyższy czas, by wybrać się na wizytę do punktu protetycznego w Twojej okolicy. Udaj się do protetyka słuchu w Katowicach.

Specjalista dokona bezpłatnego badania, które pozwoli stwierdzić czy masz ubytek słuchu. Badanie jest nieskomplikowane i bezbolesne. Protetyk słuchu diagnozuje ubytek słuchu oraz jego stopień. Ekspert pomaga dobrać aparat słuchowy właściwy dla rozpoznanego schorzenia – aparat wewnątrzuszny bądź zauszny. Specjalista zapoznaje pacjenta z obsługą aparatu. Nie zwlekaj i udaj się na darmowe badanie słuchu w twoim mieście. Katowice – tu znajdziesz profesjonalną pracownię protetyczną.

Niedosłuch może poważnie ograniczać Twoją codzienne aktywności i negatywnie wpływać na relacje z otoczeniem. Rozwiązanie Twoich problemów jest łatwiejsze niż myślisz. Dobrze dobrany aparat słuchowy pozwoli Ci znów normalnie funkcjonować i cieszyć się kontaktem z najbliższymi. Radość sprawi Ci rozmowa telefoniczna, spotkanie na mieście, wyjście do kina. Nie pozwól, by problemy ze słyszeniem ograniczały Twoje życie. Spotkaj się ze specjalistą. Umów się na darmowe badania u protetyka słuchu w Katowicach już dziś!