Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Skorzystaj z mapy, znajdź najbliższego protetyka i umów się na wizytę!

Aparaty marki Phonak są również dostępne w sieci salonów „GEERS Dobry Słuch”

Przejdź do sklepu

Protetyk słuchu Gdańsk

Podczas przypadkowego spotkania w autobusie czy w trakcie towarzyskiej kawy w zatłoczonej kawiarni odczuwasz lekki stres i poirytowanie? Gdy przebywasz w gwarnych miejscach masz problem ze zrozumieniem swoich rozmówców? Uciekają Ci słowa, zdania, mimo wytężania słuchu? To pierwszy objaw niedosłuchu, nie lekceważ go.

Szacuje się, że z niedosłuchem zmaga się obecnie 16% osób na całym świecie. To nie tylko przypadłość osób starszych. Niedosłuch spotyka zarówno dzieci, jak i osoby w sile wieku. Ważne, by ubytek słuchu został szybko zdiagnozowany. Problemy z właściwym słyszeniem przekładają się na codzienny komfort życia. Często ograniczają kontakty z innymi osobami – rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Niedosłuch sprawia, że zmagający się z nim człowiek staje się wycofany, mniej pewny siebie. Jeśli rozpoznałeś u siebie bądź u swoich bliskich, któryś z objawów niedosłuchu, zgłoś się na darmowe badanie słuchu do protetyka słuchu w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Gdańsk – tu znajdziesz profesjonalną pracownią protetyczną. Protetyk słuchu wykona test słuchu na podstawie, którego określi stopień niedosłuchu i zaproponuje aparat słuchowy dopasowany do Twoich potrzeb. Protetycy słuchu to eksperci, którzy sprawują kompleksową opieką akustyczną nad pacjentem. Edukują i wspomagają pacjentów w procesie adaptacji do aparatu słuchowego.
10 lat – tyle czasu średnio upływa od pojawienia się pierwszych objawów niedosłuchu do postawienia profesjonalnej diagnozy. Nie czekaj. Nie odkładaj wizyty u protetyka słuchu na wieczne nigdy. Wizyta zajmie nie więcej niż 30 minut. Dobrze dobrany aparat słuchowy zapewni niezapomniane wrażenia akustyczne. W codziennych sytuacjach poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Umów się na bezpłatne badanie słuchu u Twojego protetyka słuchu w Gdańsku.