Zauszne aparaty słuchowe

Niezrównane możliwości i niezawodność

Zauszne aparaty słuchowe Phonak są zaprojektowane z myślą o niezawodności i trwałości. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii sprawdzą się w praktycznie w każdych warunkach słuchowych, zapewniając niezrównane wrażenia słuchowe. Przeznaczone dla praktycznie każdego rodzaju ubytku słuchu – od lekkiego do głębokiego, idealnie spełnią oczekiwania użytkowników.

Oferta zausznych aparatów słuchowych obejmuje kilka modeli różniących się zastosowanymi technologiami i przeznaczeniem. Są to aparaty Bolero V – przeznaczone do praktycznie każdego ubytku słuchu, Naida V – aparaty dużej mocy przeznaczone do poważniejszych ubytków słuchu, Sky V – zaprojektowane z myślą o dzieciach i młodzieży oraz rodzina aparatów RIC – z kanałową słuchawką – Audeo V oraz najnowsze Audeo B i Audeo B-R zbudowane na platformie Phonak Belong.

Wszystkie zauszne aparaty słuchowe Phonak zostały wykonane z najwyższą starannością tak, aby zagwarantować użytkownikom odbiór wysokiej jakości dźwięku, a także komfort użytkowania. Bogata gama kolorystyczna, pozwoli wybrać idealny aparat słuchowy dla Ciebie. Niewielki rozmiar urządzenia sprawia, że aparat jest bardzo dyskretny i bardzo wygodny w noszeniu.

Więcej informacji

Zauszne aparaty słuchowe

 

Zobacz również inne produkty marki Phonak:

Wewnątrzuszne aparaty słuchowe
Akcesoria do aparatów słuchowych

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź eksperta w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź eksperta