Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko*

Kod pocztowy*

Adres e-mail*

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)**

Telefon*

* - pole wymagane

** - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami
Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 Nr. 144 poz. 1204 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonova Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa, do celów:
-marketingowych,
-otrzymywania na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowej,
-przekazania podmiotom trzecim (protetykom słuchu) biorącym udział w akcji Lead Generation.


Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Protetyk słuchu Warszawa

Twoja rodzina często zwraca Ci uwagę, że telewizor bądź radio grają zbyt głośno? Rozmowa telefoniczna wymaga od Ciebie dużego skupienia? Zdarza się, że prosisz swoich rozmówców o powtórzenie kwestii? Unikasz spotkań towarzyskich i służbowych. Twoje wyniki w pracy są dużo słabsze. Niedosłuch poważnie ogranicza Twoje życie prywatne i zawodowe? Umów się na bezpłatną wizytę u protetyka słuchu. Wystarczy 30 minut – tyle mniej więcej trwa wizyta u specjalisty – by całkowicie odmienić Twoje życie. Znów poczujesz się komfortowo i pewnie w każdej codziennej sytuacji.

Umów się na darmowe badanie słuchu. Warszawa – skorzystaj z naszej darmowej wyszukiwarki i znajdź gabinet protetyka słuchu najbliżej Twojego miejsca pracy bądź zamieszkania. Protetyk słuchu wykona test słuchu, który pozwoli zbadać kondycję Twojego słuchu. Badanie określi czy występuje u Ciebie niedosłuch, a także wskaże stopień ubytku słuchu. Zastanawiasz się kim są protetycy słuchu? To wykwalifikowani specjaliści, którzy sprawują kompleksową opiekę akustyczną nad pacjentem. Protetyk słuchu dobierze właściwy aparat słuchowy, zapozna Cię z obsługą urządzenia oraz pomoże w procesie adaptacyjnym.

Nie zwlekaj z decyzją. Umów się na bezpłatne badanie słuchu w Warszawie już dziś. Właściwie dobrany aparat słuchowy zapewni wyrazisty i doskonałej jakości dźwięk. Znów będziesz mógł cieszyć się obecnością innych osób i brać aktywny udział w dyskusji. Nowoczesne aparaty słuchowe mają niewielkie rozmiary oraz wagę – są lekkie i bardzo dyskretne. Różnicę zauważysz tylko Ty – poczujesz się pewnie i komfortowo w pracy, w domu, na rodzinnym spotkaniu.