Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko

Kod pocztowy

Adres e-mail

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)*

Telefon

* - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zgłoszenia – umówienia spotkania z wybranym protetykiem słuchu.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Protetyk słuchu Warszawa

Twoja rodzina często zwraca Ci uwagę, że telewizor bądź radio grają zbyt głośno? Rozmowa telefoniczna wymaga od Ciebie dużego skupienia? Zdarza się, że prosisz swoich rozmówców o powtórzenie kwestii? Unikasz spotkań towarzyskich i służbowych. Twoje wyniki w pracy są dużo słabsze. Niedosłuch poważnie ogranicza Twoje życie prywatne i zawodowe? Umów się na bezpłatną wizytę u protetyka słuchu. Wystarczy 30 minut – tyle mniej więcej trwa wizyta u specjalisty – by całkowicie odmienić Twoje życie. Znów poczujesz się komfortowo i pewnie w każdej codziennej sytuacji.

Umów się na darmowe badanie słuchu. Warszawa – skorzystaj z naszej darmowej wyszukiwarki i znajdź gabinet protetyka słuchu najbliżej Twojego miejsca pracy bądź zamieszkania. Protetyk słuchu wykona test słuchu, który pozwoli zbadać kondycję Twojego słuchu. Badanie określi czy występuje u Ciebie niedosłuch, a także wskaże stopień ubytku słuchu. Zastanawiasz się kim są protetycy słuchu? To wykwalifikowani specjaliści, którzy sprawują kompleksową opiekę akustyczną nad pacjentem. Protetyk słuchu dobierze właściwy aparat słuchowy, zapozna Cię z obsługą urządzenia oraz pomoże w procesie adaptacyjnym.

Nie zwlekaj z decyzją. Umów się na bezpłatne badanie słuchu w Warszawie już dziś. Właściwie dobrany aparat słuchowy zapewni wyrazisty i doskonałej jakości dźwięk. Znów będziesz mógł cieszyć się obecnością innych osób i brać aktywny udział w dyskusji. Nowoczesne aparaty słuchowe mają niewielkie rozmiary oraz wagę – są lekkie i bardzo dyskretne. Różnicę zauważysz tylko Ty – poczujesz się pewnie i komfortowo w pracy, w domu, na rodzinnym spotkaniu.