Czym jest ubytek słuchu

Zdarza się, że prosisz współpracowników o powtórzenie informacji, bo niedosłyszałeś fragmentu polecenia? W trakcie wizyty w restauracji bądź innym gwarnym miejscu nie jesteś w stanie dokładnie śledzić przebiegu rozmowy, bo w pełnym zrozumieniu przeszkadza Ci ogólny szmer? Rodzina skarży się, że telewizor puszczony jest zbyt głośno? Czas odwiedzić protetyka słuchu, który przeprowadzi badanie i dokładnie oceni Twój ubytek słuchu. Szacuje się, że aktualnie ubytkiem słuchu dotkniętych jest 16% ludności świata – już ponad 1,1 miliarda ludzi zmaga się z niedosłuchem.

Smakuj życie

Problemy ze słuchem przekładają się na komfort życia i poczucie bezpieczeństwa. Od czasu, gdy zauważyłeś, że nie słyszysz tak dobrze jak dawniej, postanowiłeś unikać rodzinnych spotkań? Praca stała się bardziej stresująca ze względu na problemy z komunikacją? Rozmowy telefoniczne stały się prawdziwym wyzwaniem? Nie musisz dłużej się męczyć, możesz znów cieszyć się codziennością i smakować każdą chwilę. Udaj się do protetyka słuchu, który podczas nieodpłatnego badania określi ubytek słuchu i dobierze odpowiedni aparat słuchowy. Dzięki zastosowaniu właściwego aparatu słuchowego jakość odbieranych dźwięków znów pozwoli Ci aktywnie uczestniczyć w codziennym życiu. Dobrze dobrany aparat zapewni doskonałe wrażenia słuchowe, niezależnie od warunków akustycznych.

Równe szanse, większe możliwości

Zaburzenia słuchu wpływają na naszą codzienność. Niedosłuch może poważnie ograniczać kontakt z innymi osobami, a także powodować problemy we wzajemnej komunikacji. Wczesne wykrycie ubytków słuchu szczególnie ważne jest w przypadku dzieci. Dzieciństwo to okres w którym kształtuje się mowa, budowane są pierwsze relacje z rówieśnikami – to czas, który często stanowi bagaż i wpływa na całe nasze późniejsze życie. Zadbaj, by Twoje dziecko otrzymało równe szanse i wykorzystało w pełni swój potencjał. Jeśli masz choć cień wątpliwości, że Twoja pociecha nie słyszy w pełni poprawnie, udaj się do protetyka słuchu. Rozwiązanie Waszych problemów jest na wyciągnięcie ręki.
Znajdź eksperta w pobliżu i weź udział w darmowym badaniu słuchu.

Więcej informacji

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź protetyka słuchu w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź protetyka