Test słuchu on-line

Ubytek słuchu a diagnostyka

Liczba osób zmagających się z ubytkiem słuchu stale wzrasta. Szacuje się, że już 1,1 miliarda ludzi dotkniętych jest niedosłuchem – to 16% całej populacji. Od momentu, w którym dostrzeżemy pierwsze objawy niedosłuchu, do sięgnięcia po profesjonalną pomoc i rozpoznania stopnia ubytku słuchu zwykle mija około 10 lat. Niedosłuch poważnie wpływa na jakość życia – często ogranicza komunikację i kontakt z najbliższymi, a także codzienne czynności. Nie zwlekaj z decyzją, już dziś przeprowadź test słuchu on-line, a także umów się na bezpłatne badanie słuchu najbliżej Twojej lokalizacji. Badanie nieodpłatnie przeprowadzi profesjonalny protetyk słuchu.

Test słuchu on-line

Przeprowadź darmowy test słuchu on-line. Zajmie on nie więcej niż 3 minuty. Do przeprowadzenia testu potrzebne będą słuchawki. Podczas testu sprawdzone zostanie jak odbierasz tony niskie i wysokie. Odpowiesz na kilka sytuacyjnych pytań, co pomoże postawić wstępne rozpoznanie. Test pozwoli zweryfikować czy występuje u Ciebie niedosłuch oraz określić jego stopień. Choć test on-line jest niezwykle przydatny, nie zastąpi on wizyty u profesjonalisty. W celu uzyskania pełnej, profesjonalnej diagnozy udaj się do protetyka słuchu, który wykona właściwe badanie i oceni ubytek słuchu i jego stopień.

Bezpłatne badanie słuchu

Umów się na bezpłatne badanie słuchu w punkcie protetycznym w Twojej okolicy. Protetyk słuchu porozmawia z Tobą o codziennych sytuacjach, w których doznałeś problemów z właściwym słyszeniem, następnie wykona badanie słuchu. Jeśli badanie wykaże ubytek słuchu, specjalista pomoże dobrać właściwy aparat słuchowy, który zniweluje problemy ze słyszeniem i znów pozwoli Ci cieszyć się pełnią życia i zwiększy Twoje poczucie pewności i komfortu w codziennych sytuacjach. Szeroka gama aparatów słuchowych umożliwia wybór egzemplarza, który odpowiada Twoim potrzebom i stylowi życia. Protetyk słuchu zaproponuje model aparatu, który odpowiada stwierdzonemu stopniowi ubytku słuchu. Możesz zdecydować się na aparat słuchowy wewnątrzuszny bądź zauszny. Dostępne aparaty są dyskretne, niewielkich rozmiarów, wykonane z troską o jakość i estetykę.

Wykonaj test

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź eksperta w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź eksperta