Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko

Kod pocztowy

Adres e-mail

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)*

Telefon

* - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zgłoszenia – umówienia spotkania z wybranym protetykiem słuchu.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Protetyk słuchu Wrocław

Unikasz rozmów telefonicznych? Gubisz słowa, zdania? Nie jesteś w stanie śledzić dokładnie przebiegu rozmowy? W gwarnych pomieszczeniach jest jeszcze gorzej. Wszystkie dźwięki zlewają się w jeden? To pierwsze objawy niedosłuchu. Nie lekceważ ich. Szacuje się, że aktualnie z ubytkiem słuchu zmaga się 16% światowej populacji. Problem dotyczy zarówno dzieci, osób w sile wieku, jak i seniorów. Niedosłuch może poważnie utrudniać codzienne funkcjonowanie, a także negatywnie wpływać na relacje z innymi osobami.

Szacuje się, że od chwili rozpoznania pierwszych symptomów niedosłuchu, do sięgnięcia po profesjonalną pomoc i postawianie właściwej diagnozy mija 10 lat. Nie zwlekaj. Umów się na darmowe badanie słuchu w Twoim mieście. Wrocław – znajdziesz tu profesjonalnego protetyka słuchu, wykona on badanie na podstawie, którego określi czy występuje u Ciebie niedosłuch oraz określi jego stopień. Protetycy słuchu to wykwalifikowani specjaliści, którzy sprawują kompleksową opiekę audiologiczną nad pacjentem. Protetyk słuchu pomoże w doborze właściwego aparatu słuchowego przystosowanego do określonego ubytku słuchu. Specjalista zaprezentuje jak korzystać z aparatu oraz pomoże w procesie adaptacyjnym.

Umów się na bezpłatną wizytę we Wrocławiu. Protetyk słuchu wykona bezpłatne badanie. Badanie słuchu jest proste i nieinwazyjne. Znajdź w napiętym harmonogramie tygodnia 30 minut – tyle mniej więcej czasu zajmie wizyta w gabinecie protetyka. To pół godziny odmieni Twoje dotychczasowe życie. Znów poczujesz się pewnie i komfortowo w codziennych sytuacjach, dzięki zastosowaniu aparatu słuchowego. Otwórz się na nowe doznania słuchowe.