Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko*

Kod pocztowy*

Adres e-mail*

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)**

Telefon*

* - pole wymagane

** - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami
Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 Nr. 144 poz. 1204 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonova Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa, do celów:
-marketingowych,
-otrzymywania na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowej,
-przekazania podmiotom trzecim (protetykom słuchu) biorącym udział w akcji Lead Generation.


Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Protetyk słuchu w Twojej okolicy

Problemy ze słuchem dotykają wielu z nas. Jeśli zauważyłeś, że zdarzają Ci się trudności ze zrozumieniem lub usłyszeniem niektórych dźwięków, głośno słuchasz telewizji i muzyki, rozmowy przez telefon wymagają skupienia, możesz rozważyć sprawdzenie swojego słuchu u profesjonalisty. Poniżej możesz wyszukać punkt protetyczny w Twojej okolicy, gdzie będziesz mógł zasięgnąć fachowej porady specjalisty.

Na spotkaniu protetyk słuchu porozmawia z Tobą o problemach ze słyszeniem w codziennym życiu, zbada bezpłatnie Twój słuch i jeśli okaże się to konieczne, zaprezentuje najnowocześniejsze aparaty słuchowe i systemy wspomagające słyszenie.

Protetyk słuchu to wykwalifikowany specjalista, który podczas bezpłatnego badania określi dokładnie Twój ubytek słuchu i dobierze właściwy aparat, który pozwoli zniwelować niedosłuch. Odpowiednio dobrany aparat słuchowy sprawi, że znów poczujesz się komfortowo i bezpiecznie w każdej codziennej sytuacji. Protetycy słuchu sprawują opiekę akustyczną nad pacjentami, dbając, by jakość odbieranych dźwięków pozytywnie wpływała na funkcjonowanie ich podopiecznych w codziennym życiu i różnych warunkach akustycznych. Nowoczesne aparaty słuchowe dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań są wygodne w użytkowaniu i niezawodne. Znacznie poprawiają wrażenia słuchowe. Ich niewielki rozmiar, estetyczny wygląd i bogata gama kolorystyczna sprawiają, że aparat staje się niemal niewidoczny i jest bardzo dyskretny.

Znajdź protetyka słuchu w swoim mieście:

Warszawa Kraków Łódź Wrocław Katowice Poznań Gdańsk Szczecin Bydgoszcz Lublin