Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko

Kod pocztowy

Adres e-mail

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)*

Telefon

* - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zgłoszenia – umówienia spotkania z wybranym protetykiem słuchu.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Protetyk słuchu w Twojej okolicy

Problemy ze słuchem dotykają wielu z nas. Jeśli zauważyłeś, że zdarzają Ci się trudności ze zrozumieniem lub usłyszeniem niektórych dźwięków, głośno słuchasz telewizji i muzyki, rozmowy przez telefon wymagają skupienia, możesz rozważyć sprawdzenie swojego słuchu u profesjonalisty. Poniżej możesz wyszukać punkt protetyczny w Twojej okolicy, gdzie będziesz mógł zasięgnąć fachowej porady specjalisty.

Na spotkaniu protetyk słuchu porozmawia z Tobą o problemach ze słyszeniem w codziennym życiu, zbada bezpłatnie Twój słuch i jeśli okaże się to konieczne, zaprezentuje najnowocześniejsze aparaty słuchowe i systemy wspomagające słyszenie.

Protetyk słuchu to wykwalifikowany specjalista, który podczas bezpłatnego badania określi dokładnie Twój ubytek słuchu i dobierze właściwy aparat, który pozwoli zniwelować niedosłuch. Odpowiednio dobrany aparat słuchowy sprawi, że znów poczujesz się komfortowo i bezpiecznie w każdej codziennej sytuacji. Protetycy słuchu sprawują opiekę akustyczną nad pacjentami, dbając, by jakość odbieranych dźwięków pozytywnie wpływała na funkcjonowanie ich podopiecznych w codziennym życiu i różnych warunkach akustycznych. Nowoczesne aparaty słuchowe dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań są wygodne w użytkowaniu i niezawodne. Znacznie poprawiają wrażenia słuchowe. Ich niewielki rozmiar, estetyczny wygląd i bogata gama kolorystyczna sprawiają, że aparat staje się niemal niewidoczny i jest bardzo dyskretny.

Znajdź protetyka słuchu w swoim mieście:

Warszawa Kraków Łódź Wrocław Katowice Poznań Gdańsk Szczecin Bydgoszcz Lublin