Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko

Kod pocztowy

Adres e-mail

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)*

Telefon

* - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zgłoszenia – umówienia spotkania z wybranym protetykiem słuchu.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Protetyk słuchu Szczecin

Często prosisz Twoich rozmówców, by powtórzyli ostatnią kwestię? Uciekają Ci słowa, całe zdania? Zdarza się, że częściej domyślasz się niż faktycznie rozumiesz przekaz? Rozmowa telefoniczna to prawdziwe wyzwanie. Mimo wytężania słuchu nie jesteś w stanie zrozumieć osoby po drugiej stronie słuchawki? Rodzina zwraca Ci uwagę, że zbyt głośno puszczony jest telewizor czy radio? To jedne z pierwszych objawów niedosłuchu. Udaj się na bezpłatne badanie słuchu w Szczecinie. Nie odkładaj decyzji o skorzystaniu z pomocy specjalisty na później.

Bezpłatne badanie słuchu wykona protetyk słuchu. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne i bardzo proste. Wizyta u protetyka słuchu potrwa nie dłużej niż 30 minut. Badanie pozwoli stwierdzić czy występuje u Ciebie ubytek słuchu oraz określić jego stopień. Protetycy słuchu to wykwalifikowani specjaliści, którzy dobiorą właściwy aparat słuchowy, zapoznają pacjenta z obsługą urządzenia. Protetycy słuchu sprawują kompleksową opiekę akustyczną nad pacjentem. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i umów się na bezpłatny test słuchu w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Szczecin – tu znajdziesz profesjonalną pracownię protetyka słuchu.

Jeśli zauważysz u siebie bądź Twoich bliskich objawy świadczące o postępującym niedosłuchu, udaj się czym prędzej na bezpłatną wizytę do protetyka słuchu. Ubytek słuchu poważnie wpływa na codzienne funkcjonowanie. Utrudnia komunikację z najbliższymi oraz współpracownikami. Jest źródłem dodatkowego stresu. Popraw swój komfort i pewność siebie w codziennych sytuacjach. Skorzystaj z darmowego badania i jeśli wykaże ono ubytek słuchu, zdecyduj się na aparat słuchowy. Odpowiednio dobrany aparat słuchowy pozwoli Ci znów w pełni korzystać z uroków życia i zapewni wyjątkowe wrażenia akustyczne, niezależnie od warunków zewnętrznych.