Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko*

Kod pocztowy*

Adres e-mail*

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)**

Telefon*

* - pole wymagane

** - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami
Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 Nr. 144 poz. 1204 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonova Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa, do celów:
-marketingowych,
-otrzymywania na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowej,
-przekazania podmiotom trzecim (protetykom słuchu) biorącym udział w akcji Lead Generation.


Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Protetyk słuchu Poznań

Czy wiesz, że aktualnie z niedosłuchem zmaga się aż 16% osób na świecie? To kwestia, która dotyczy zarówno dzieci, osób w sile wieku, jak i seniorów. Ubytek słuchu poważnie wpływa na jakość życia. Odbiera pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Utrudnia kontakt i porozumienie się z innymi osobami – najbliższymi, przyjaciółmi, rówieśnikami, współpracownikami.

Pokój pełen ludzi, ktoś zaczyna rozmowę, a Ty przez gwar i szum nie jesteś w stanie śledzić toku konwersacji. Wycofujesz się więc po cichu. Rozmawiasz przez telefon. Po raz kolejny nie zrozumiałeś osoby po drugiej stronie słuchawki. Prosisz o powtórzenie. Narasta irytacja. Twoi bliscy niejednokrotnie zwracali uwagę, że zbyt głośno słuchasz radia bądź telewizji. Przytoczone sytuacje brzmią znajomo? To pierwsze objawy niedosłuchu. Nie ignoruj ich.

Umów się na bezpłatną wizytę u protetyka słuchu w Twoim mieście. Poznań – tu znajdziesz profesjonalną pracownię protetyczną. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź gabinet najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Protetycy słuchu to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, by zdiagnozować ubytek słuchu. Podczas badania protetyk słuchu określi stopień niedosłuchu i pomoże w doborze właściwego aparatu słuchowego. Protetyk słuchu sprawuje kompleksową opiekę audiologiczną nad pacjentem. Edukuje w zakresie obsługi aparatu słuchowego, a także wspomaga w procesie adaptacyjnym.

Dobrze dobrany aparat słuchowy zapewni niezapomniane wrażenia słuchowe. Znów będziesz mógł cieszyć się codziennością – aktywnie brać udział w dyskusjach i życiu towarzyskim. Nie odkładaj wizyty u protetyka słuchu na później.