Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko

Kod pocztowy

Adres e-mail

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)*

Telefon

* - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zgłoszenia – umówienia spotkania z wybranym protetykiem słuchu.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Protetyk słuchu Lublin

Zdarza się, że unikasz spotkań w gronie rodziny i przyjaciół? Nie, nie stronisz od bliskich, bo odczuwasz przesyt towarzystwa. Powód jest bardziej prozaiczny… W gwarze nie jesteś w stanie śledzić dokładnie przebiegu rozmowy, mimo wytężenia słuchu, gdzieś gubisz głoski, słowa. Od pewnego czasu nie lubisz rozmawiać przez telefon? Skracasz telefoniczne rozmowy do absolutnego minimum? Irytuje Cię, że musisz prosić o powtórzenie ostatniego zdania lub słowa? Wiesz, że ten stan możesz łatwo zmienić? Wystarczy, że udasz się na bezpłatne badanie słuchu w Lublinie. Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy przyjmuje protetyk słuchu.

Protetyk słuchu to wykwalifikowany specjalista, który odpowiedzialny jest za diagnostykę ubytków słuchu. Podczas darmowego badania ekspert określi czy u pacjenta występuje ubytek słuchu oraz w jakim stopniu. Protetycy słuchu odpowiedzialni są również za dobór odpowiedniego aparatu słuchowego, a także udzielenie pacjentowi wskazówek dotyczących obsługi i korzystania z urządzenia. Protetycy słuchu sprawują kompleksową opiekę akustyczną nad osobami z niedosłuchem. Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. Badanie słuchu jest bezpłatne, bezbolesne i trwa zaledwie chwilę.

Osoby zmagające się z niedosłuchem często wstydzą się poprosić o pomoc. Od chwili rozpoznania u siebie pierwszych objawów do czasu postawienia profesjonalnej diagnozy mija zazwyczaj 10 lat. Niedosłuch może poważnie wpływać na codzienne życie pacjentów. Powoduje ograniczenie kontaktów towarzyskich, wycofanie, a także gorsze efekty w pracy. Ubytek słuchu dotyka coraz większą liczbę osób – nie tylko w podeszłym wieku. Szacuje się, że z niedosłuchem zmaga się aż 16% osób na całym świecie.
Rozwiązanie jest bardzo proste. Jeżeli stwierdziłeś u siebie niepokojące objawy, które mogą świadczyć o niedosłuchu, umów się na bezpłatne badanie w słuchu w Lublinie. Protetyk słuchu określi ubytek słuchu i dobierze właściwy aparat słuchowy.