Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko*

Kod pocztowy*

Adres e-mail*

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)**

Telefon*

* - pole wymagane

** - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami
Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 Nr. 144 poz. 1204 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonova Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa, do celów:
-marketingowych,
-otrzymywania na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowej,
-przekazania podmiotom trzecim (protetykom słuchu) biorącym udział w akcji Lead Generation.


Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Protetyk słuchu Łódź

Rozmowy telefoniczne sprawiają, że czujesz się poirytowany? Unikasz spotkań w gwarnych miejscach? Ostatnio mniej udzielasz się towarzysko. Powód? Coraz mocniej w codziennych sytuacjach odczuwasz skutki niedosłuchu. Umów się na bezpłatną wizytę u protetyka słuchu. Nie odkładaj decyzji na później. Nie pozwól, by problemy ze słyszeniem negatywnie wpływały na Twoje życie i kontakty z najbliższymi.

Łódź – znajdziesz tu profesjonalną pracownię protetyczną. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i umów się na bezpłatne badanie słuchu w Łodzi, najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Protetyk słuchu przeprowadzi badanie, które pozwoli stwierdzić czy występuje u Ciebie niedosłuch, a także określić jego stopień. Protetycy słuchu to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy otaczają pacjentów kompleksową opieką audiologiczną. Protetyk słuchu pomoże Ci dobrać właściwy aparat słuchowy, a także nauczy obsługi urządzenia i wspomoże w procesie adaptacji do aparatu.

Aktualnie z niedosłuchem zmaga się aż 16% osób na całym świecie. Ubytek słuchu poważnie wpływa na jakość i komfort codziennego życia. Przekłada się na ograniczenie kontaktów z najbliższymi, a także wyniki w pracy. Zwykłe, codzienne sytuacje stają się często przeszkodą nie do pokonania i stanowią źródło dodatkowego stresu. 30 minut – tyle mniej więcej trwa wizyta u protetyka słuchu. Wizyta, które może całkowicie odmienić Twoje dotychczasowe życie. Prawidłowo dobrany aparat słuchowy znacznie poprawia jakość i wyrazistość odbieranych dźwięków. Odzyskaj komfort i poczucie bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach.