Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko

Kod pocztowy

Adres e-mail

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)*

Telefon

* - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zgłoszenia – umówienia spotkania z wybranym protetykiem słuchu.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Protetyk słuchu Łódź

Rozmowy telefoniczne sprawiają, że czujesz się poirytowany? Unikasz spotkań w gwarnych miejscach? Ostatnio mniej udzielasz się towarzysko. Powód? Coraz mocniej w codziennych sytuacjach odczuwasz skutki niedosłuchu. Umów się na bezpłatną wizytę u protetyka słuchu. Nie odkładaj decyzji na później. Nie pozwól, by problemy ze słyszeniem negatywnie wpływały na Twoje życie i kontakty z najbliższymi.

Łódź – znajdziesz tu profesjonalną pracownię protetyczną. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i umów się na bezpłatne badanie słuchu w Łodzi, najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Protetyk słuchu przeprowadzi badanie, które pozwoli stwierdzić czy występuje u Ciebie niedosłuch, a także określić jego stopień. Protetycy słuchu to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy otaczają pacjentów kompleksową opieką audiologiczną. Protetyk słuchu pomoże Ci dobrać właściwy aparat słuchowy, a także nauczy obsługi urządzenia i wspomoże w procesie adaptacji do aparatu.

Aktualnie z niedosłuchem zmaga się aż 16% osób na całym świecie. Ubytek słuchu poważnie wpływa na jakość i komfort codziennego życia. Przekłada się na ograniczenie kontaktów z najbliższymi, a także wyniki w pracy. Zwykłe, codzienne sytuacje stają się często przeszkodą nie do pokonania i stanowią źródło dodatkowego stresu. 30 minut – tyle mniej więcej trwa wizyta u protetyka słuchu. Wizyta, które może całkowicie odmienić Twoje dotychczasowe życie. Prawidłowo dobrany aparat słuchowy znacznie poprawia jakość i wyrazistość odbieranych dźwięków. Odzyskaj komfort i poczucie bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach.