Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko*

Kod pocztowy*

Adres e-mail*

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)**

Telefon*

* - pole wymagane

** - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami
Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 Nr. 144 poz. 1204 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonova Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa, do celów:
-marketingowych,
-otrzymywania na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowej,
-przekazania podmiotom trzecim (protetykom słuchu) biorącym udział w akcji Lead Generation.


Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Protetyk słuchu Kraków

Jak często w przeciągu ostatniego tygodnia poprosiłeś swojego rozmówcę o powtórzenie ostatniego zdania? Jak często musisz zgadywać treść rozmów telefonicznych? Czy zdarza się, że unikasz spotkań w gwarnych miejscach – kawiarniach, centrach handlowych? Mimo wytężania słuchu, zdarza się, że nie jesteś w stanie śledzić dokładnie przebiegu rozmowy? To pierwsze objawy niedosłuchu. Nie lekceważ ich. Zgłoś się na bezpłatne badanie do protetyka słuchu.

Kraków – skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź pracownię protetyczną najbliższą Twojemu miejscu zamieszkania. Umów się na darmowe badanie słuchu u protetyka słuchu w Krakowie. Specjalista wykona test słuchu – bezpieczne, proste i nieinwazyjne badanie – które pozwoli określić czy występuje u Ciebie ubytek słuchu oraz rozpoznać jego stopień. Protetycy słuchu to wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą w wyborze właściwego aparatu słuchowego, nauczą obsługi urządzenia, a także służą wsparciem w procesie adaptacji do aparatu.

Niedosłuch to problem, który dotyka zarówno seniorów, jaki i osoby dorosłe, a także dzieci. Aktualnie, szacuje się, że z niedosłuchem zmaga się 16% światowej populacji. Nie ignoruj pierwszych objawów, zgłoś się po pomoc do protetyka słuchu. Jedna wizyta wystarczy, by rozpoznać i zdiagnozować ubytek słuchu, a następnie dobrać właściwy aparat. Współczesne aparaty słuchowe są niewielkie, lekkie i bardzo dyskretne. Nowoczesne akumulatory zapewniają im długotrwałe i niezawodne działanie. Odpowiednio dobrany aparat słuchowy zapewni doskonałą jakość dźwięku i niezapomniane wrażenia słuchowe.