Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy

Liczba protetyków słuchu na danym obszarze.
Wpisz swój kod pocztowy lub miejscowość nad mapką w oknie wyszukiwania i znajdź specjalistę najbliżej Twojej lokalizacji.
Jeżeli w wynikach wyszukiwania nie pojawił się punkt protetyczny, prosimy za pomocą przycisku [-] (minus) pomniejszyć mapkę.

Umów się na spotkanie

Imię i nazwisko

Kod pocztowy

Adres e-mail

Wybrany punkt protetyczny (nazwa)*

Telefon

* - jeśli pole pozostanie puste, umówimy dla Ciebie spotkanie z wybranymi przez nas specjalistami

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu realizacji zgłoszenia – umówienia spotkania z wybranym protetykiem słuchu.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Protetyk słuchu Gdańsk

Podczas przypadkowego spotkania w autobusie czy w trakcie towarzyskiej kawy w zatłoczonej kawiarni odczuwasz lekki stres i poirytowanie? Gdy przebywasz w gwarnych miejscach masz problem ze zrozumieniem swoich rozmówców? Uciekają Ci słowa, zdania, mimo wytężania słuchu? To pierwszy objaw niedosłuchu, nie lekceważ go.

Szacuje się, że z niedosłuchem zmaga się obecnie 16% osób na całym świecie. To nie tylko przypadłość osób starszych. Niedosłuch spotyka zarówno dzieci, jak i osoby w sile wieku. Ważne, by ubytek słuchu został szybko zdiagnozowany. Problemy z właściwym słyszeniem przekładają się na codzienny komfort życia. Często ograniczają kontakty z innymi osobami – rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Niedosłuch sprawia, że zmagający się z nim człowiek staje się wycofany, mniej pewny siebie. Jeśli rozpoznałeś u siebie bądź u swoich bliskich, któryś z objawów niedosłuchu, zgłoś się na darmowe badanie słuchu do protetyka słuchu w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Gdańsk – tu znajdziesz profesjonalną pracownią protetyczną. Protetyk słuchu wykona test słuchu na podstawie, którego określi stopień niedosłuchu i zaproponuje aparat słuchowy dopasowany do Twoich potrzeb. Protetycy słuchu to eksperci, którzy sprawują kompleksową opieką akustyczną nad pacjentem. Edukują i wspomagają pacjentów w procesie adaptacji do aparatu słuchowego.
10 lat – tyle czasu średnio upływa od pojawienia się pierwszych objawów niedosłuchu do postawienia profesjonalnej diagnozy. Nie czekaj. Nie odkładaj wizyty u protetyka słuchu na wieczne nigdy. Wizyta zajmie nie więcej niż 30 minut. Dobrze dobrany aparat słuchowy zapewni niezapomniane wrażenia akustyczne. W codziennych sytuacjach poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Umów się na bezpłatne badanie słuchu u Twojego protetyka słuchu w Gdańsku.