O nas

Firma Phonak, należąca do Grupy Sonova, od wielu lat jest producentem aparatów słuchowych i akcesoriów wspomagających słyszenie. Stosując najnowocześniejsze technologie, dbając o najwyższe standardy jakości oraz dzięki zaangażowaniu i ścisłej współpracy z protetykami słuchu, pacjentami a także kadrą akademicką, firma Phonak dostarcza swoim klientom rozwiązania odpowiadające ich potrzebom słuchowym i stylowi życia.

Nieustannie dążymy do przekraczania granic technologicznych, tworząc innowacyjne urządzenia – niezawodne i niezrównane pod względem możliwości. Nasze produkty dostępne są u wykwalifikowanych protetyków słuchu na terenie całej Polski.

Ale nie jesteśmy tylko producentem, poprzez naszą inicjatywę Hear the World Foundation, portale społecznościowe – www.hearinglikeme.com czy www.bringsoundtolife.com (Niech ożyje dźwięk), bierzemy także czynny udział w zwiększaniu świadomości i informowaniu społeczeństwa o sprawach dotyczących słuchu, problemów ze słuchem.

 

Nasza misja

Ludzie na całym świecie cierpią z powodu braku możliwości rozwijania swoich pasji, a także braku kontaktu z tymi, których kochają. Problem ze słyszeniem jest tym, co ogranicza ogromny odsetek populacji. Nie musi tak być. Nie zgadzamy się na to. Wiemy, że możemy zmienić wiele na lepsze. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką zmianę w codziennym życiu może wnieść przywrócenie zdolności słyszenia.

Nie uznajemy kompromisów i nigdy się nie poddajemy. Uważamy, że możemy osiągnąć lepsze wyniki i dokonać więcej w celu pomocy osobom z ubytkiem słuchu.

Wraz z naszymi partnerami, protetykami słuchu z całego świata, staramy się walczyć ze stygmatyzacją osób niedosłyszących, a także usuwać bariery, które wokół nich powstały. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych sposobów, które pozwolą ponownie zachwycić się pięknem dźwięku.

 

Nasze technologie

Kreatywnie stawiamy czoła ograniczeniom związanym z technologią. Promujemy nowe rozwiązania, pomagające ludziom rozumieć, słyszeć oraz doświadczać całego bogactwa pejzaży dźwiękowych, w które obfituje życie. Poznaj unikalne zastosowania i dowiedz się więcej o naszych najnowszych technologiach (AutoSense OS i aparaty ładowalne firmy Phonak).

 

Nasze lokalizacje

Jako światowy dostawca technologii wspomagających słyszenie posiadamy sieć międzynarodowych filii i dystrybutorów. Jesteśmy obecni w ponad 100 krajach.

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź protetyka słuchu w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź protetyka