Nowoczesne aparaty i systemy słuchowe dla dzieci

Ponieważ dziecko to nie jest mały dorosły

Jak każdy rodzic, chcesz dla Twojego dziecka tego, co najlepsze. I właśnie firma Phonak pomoże Ci to zapewnić. Od ponad 40 lat przyświeca nam jeden cel, którym jest zrozumienie potrzeb dzieci z ubytkiem słuchu. Dzięki naszemu zaangażowaniu, wprowadzamy na rynek naprawdę rewolucyjne technologie i intuicyjne rozwiązania zaspokajające indywidualne potrzeby słuchowe. Nasza oferta pozwoli dziecku optymalnie słyszeć i brać czynny udział w życiu – od usłyszenia pierwszych słów kochających rodziców, przez rozmowy i zabawy z przyjaciółmi, po uczestniczenie w zajęciach szkolnych.

 

Phonak Sky™ V oraz Roger™

Łącząc aparaty słuchowe Sky V oraz bezprzewodowe mikrofony i odbiorniki Roger zapewniamy Twojemu dziecku rozwiązanie idealnie spełniające jego potrzeby. Podczas rozmowy twarzą w twarz, a także na odległość i w głośnym otoczeniu Twoje dziecko będzie pewnie odkrywało świat, a wszystko to dzięki specjalnym rozwiązaniom firmy Phonak.

 

Funkcje dla rosnących dzieci

Teraz skończą się problemy ze sprawdzaniem czy aparaty działają, czy program Roger jest aktywny i jaki jest poziom baterii . Dzięki łatwemu do zrozumienia wskaźnikowi będziesz to wiedzieć.

Wykorzystując układ SoundRecover 2 zapewniamy dziecku możliwość odbioru tych wszystkich bodźców słuchowych, tak potrzebnych do optymalnego rozwoju mowy i języka.

Aparaty słuchowe Sky V automatycznie dopasują się do sytuacji słuchowej, w której przebywa dziecko, dzięki automatyce AutoSense Sky OS.

Obuuszna Technologia VoiceStream™ to siła napędowa aparatów słuchowych Sky V. Dzięki niej, aparaty mogą komunikować się ze sobą optymalizując ich ustawienia. Wszystko to sprawia, że dziecko będzie mogło uczyć się i pewnie odkrywać świat.

Więcej informacji

Aparaty słuchowe dla dzieci

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź eksperta w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź eksperta