Kompletne portfolio ładowalnych aparatów słuchowych

Zapomnij o jednorazowych kłopotliwych bateriach. Odkryj ładowalne aparaty słuchowe Phonak Audéo M-R, Audéo B-R i Bolero B-PR. Ładuj akumulatory i słuchaj bez ograniczeń.

 

Pragną robić to, na co mają ochotę, chodzić tam, gdzie chcą, nie zważając przy tym na ograniczenia związane z niedosłuchem. Te oczekiwania były kluczowe podczas opracowywania nowej platformy Phonak Belong. Chcemy, by użytkownicy polegali na swoich aparatach słuchowych ufając, że automatycznie i bezproblemowo wykonają swoje zadanie.

Po udanym wprowadzeniu ładowalnych aparatów słuchowych Audéo B-R, do oferty marki Phonak dołączają teraz zauszne aparaty Phonak Bolero B-PR, zaprojektowane tak, by spełnić oczekiwania praktycznie każdego pacjenta i sprawdzić się w każdej sytuacji słuchowej.

Od teraz każdy pacjent może być wolny od niedogodności związanych z użytkowaniem małych i często niewygodnych baterii. Użytkownicy aparatów będą mogli czerpać pełną radość z życia, ciesząc się wolnością, bo zdają sobie sprawę, że ich aparaty słuchowe są łatwe do naładowania i gotowe do działania przez całe długie dni… i noce, jeśli trzeba.

Aparaty słuchowe Phonak Audéo™ B-R i Bolero™ B-PR to pierwsze na świecie modele wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który wystarczy na 24 godziny* działania po jednym zwykłym ładowaniu. Te aparaty to nasza najnowsza technologia zapewniająca niezrównane możliwości oraz przełomowa technologia wielokrotnego ładowania.

Więcej informacji

 

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź protetyka słuchu w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź protetyka