Ładowalne aparaty słuchowe – już nigdy więcej baterii

“To prawdopodobnie jest najbliżej jak możesz być, by odzyskać słuch. I jeszcze nie musisz się martwić o baterie. Wystarczy podłączyć, naładować i cieszyć się 24 godzinami działania.”
Dr. Tiffany Sexton, protetyk słuchu, mówi o Phonak Audéo B-R

 

Od teraz to gdzie jesteś i czym się w danej chwili zajmujesz nie ma już znaczenia. Dzięki wykorzystaniu technologii akumulatorów litowo-jonowych w aparatach słuchowych marki Phonak, możesz poczuć prawdziwą swobodę i uwolnić się od niedogodności użytkowania standardowych baterii. Bo co może być bardziej frustrującego niż konieczność wymiany baterii w najmniej spodziewanym momencie?

Najnowsze aparaty słuchowe Phonak Audeo B-R, dzięki wykorzystaniu tej przełomowej technologii akumulatorów, zapewniają 24 godziny nieprzerwanych wrażeń słuchowych, po jednym pełnym ładowaniu. To najdłużej działające i najszybciej ładujące się aparaty słuchowe na rynku. Do wyboru są aż trzy inteligentne opcje ładowania:

etui Phonak Charger Case, przystawka Phonak Charger Pack oraz ładowarka Phonak Mini Charger.

Ale aparaty Audeo B-R to dużo dużo więcej. Wykorzystują one najbardziej zaawansowane technologie, takie jak: AutoSense OS – system operacyjny, który automatycznie dopasuje ustawienia aparatów słuchowych do istniejącej sytuacji słuchowej, czy SoundRecover II – układ, dzięki któremu wysokie dźwięki znowu stają się słyszalne.

Więcej informacji

Ładowalne aparaty słuchowe

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź eksperta w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź eksperta