Kontakt

Marka Phonak, wchodząca w skład Grupy Sonova, to wiodący producent aparatów słuchowych i systemów wspomagających słyszenie. Współpracując z protetykami słuchu oraz specjalistami z całego świata, dostarcza innowacyjne produkty, które pokonują ograniczenia technologiczne pozwalając osobom z niedosłuchem słyszeć, rozumieć i doświadczać bogactwa pejzaży dźwiękowych, w które obfituje codzienne życie.

Dzięki rozległej sieci partnerów w Polsce, praktycznie w każdym miejscu na terenie naszego kraju, możesz skontaktować się z protetykiem słuchu, aby uzyskać interesujące Cię informacje i pomoc.

 

Dane rejestrowe firmy Sonova

Adres:
SONOVA POLSKA  Sp. z o.o.
plac Bankowy 1
00-139 Warszawa

KRS:  0000188519

Nasze inne strony:
www.phonak.com/pl

www.phonakpro.com/pl

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach?
Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Telefon*

Miasto*

Czy jesteś protetykiem słuchu?*


* - pole wymagane

Zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 Nr. 144 poz. 1204 ze zm.) oraz Art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 Nr. 171 poz. 1800 z zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Sonova Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa, do celów:
-marketingowych,
-otrzymywania na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowej,
-przekazania podmiotom trzecim (protetykom słuchu) biorącym udział w akcji Lead Generation.


Oświadczam, że jestem świadoma/y, iż przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Znajdź protetyka słuchu

Znajdź eksperta w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź eksperta