Kontakt

Marka Phonak, wchodząca w skład Grupy Sonova, to wiodący producent aparatów słuchowych i systemów wspomagających słyszenie. Współpracując z protetykami słuchu oraz specjalistami z całego świata, dostarcza innowacyjne produkty, które pokonują ograniczenia technologiczne pozwalając osobom z niedosłuchem słyszeć, rozumieć i doświadczać bogactwa pejzaży dźwiękowych, w które obfituje codzienne życie.

Dzięki rozległej sieci partnerów w Polsce, praktycznie w każdym miejscu na terenie naszego kraju, możesz skontaktować się z protetykiem słuchu, aby uzyskać interesujące Cię informacje i pomoc.

 

Dane rejestrowe firmy Sonova

Adres:
SONOVA POLSKA  Sp. z o.o.
plac Bankowy 1
00-139 Warszawa

KRS:  0000188519

Nasze inne strony:
www.phonak.com/pl

www.phonakpro.com/pl

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach?
Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Miasto

Czy jesteś protetykiem słuchu?*

Podanie danych w powyższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Sonova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 1, 00-139 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Podstawą przetwarzania podanych danych osobowych w tym celu jest nasz prawnie uzasadniony interes – nawiązanie kontaktu zwrotnego.

Ponadto, mogą Państwo wyrazić także dobrowolnie poniższą zgodę – dzięki czemu będziemy mogli pozostać w kontakcie i przedstawiać Państwu informacje na temat oferowanych przez nas produktów. Informujemy, że udzielona zgoda może zostać w każdy czasie wycofana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sonova Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji dotyczących produktów marki Phonak (np. informatory, prezentacje multimedialne). Zostałam/em poinformowana/y, że w każdym czasie mogę wycofać udzieloną zgodę.

Informujemy, że podane dane osobowe będą przetwarzane przez czas odpowiedzi na złożone zapytanie lub – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – do czasu wycofania zgody na przetwarzanie w tym celu (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych). Ponadto będziemy przetwarzać dane osobowe przez czas niezbędny do ustalenia lub obrony ewentualnych roszczeń.

Mają Państwo prawo: (1) zażądać, abyśmy udzielili bliższych informacji dotyczących sposobu wykorzystywania danych osobowych, (2) zażądać, abyśmy umożliwili dostęp do Państwa danych osobowych oraz przekazali kopię danych, które zostały nam przekazane, (3) otrzymać w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dane osobowe, które nam Państwo przekazali oraz - o ile jest to technicznie możliwe – zażądać przekazania tych danych innemu administratorowi bez przeszkód, jeżeli ich przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody oraz w sposób zautomatyzowany, (4) zażądać, abyśmy sprostowali wszelkie niedokładności w danych, które posiadamy, (5) zażądać, abyśmy usunęli wszelkie dane, do przetwarzania których nie posiadamy już podstaw prawnych, (6) wycofać udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość tak, byśmy zaprzestali tego konkretnego przetwarzania, (7) zażądać ograniczenia przetwarzania danych np. na czas rozpatrywania skargi, (8) wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jeżeli podstawą przetwarzania jest nasz prawnie uzasadniony interes, mogą Państwo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Państwa sprzeciw zostanie uwzględniony, chyba że nasze podstawy przetwarzania mają charakter nadrzędny wobec Państwa  interesów, praw i wolności.

 

Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: dane.osobowe@sonova.com lub adres siedziby Administratora podany powyżej.

Odbiorcami przetwarzanych przez Administratora danych osobowych mogą być podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne oraz obsługujące stronę internetową Administratora.

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź eksperta w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź eksperta