Innowacyjne aparaty i systemy słuchowe – Roger

“Z mikrofonem Roger moi pacjenci lepiej sobie radzą w trudnych sytuacjach słyszenia. Na przykład w restauracjach, na spotkaniach czy w centrach handlowych lepiej rozumieją mowę w hałasie i naprawdę uważają, że te mikrofony są łatwe w użyciu! Szczerze polecam system Roger, ponieważ spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.
H.B., audiolog, Niemcy

Usłysz więcej, niż możesz sobie wyobrazić  

Wprowadzając na rynek aparatów dużej mocy, model NaídaV, udostępniliśmy równocześnie rozwiązanie oferujące niezrównaną słyszalność i rozumienie mowy – system Roger™ , co zapewnia możliwości słyszenia na zupełnie nowym poziomie.

Rozwiązania dużej mocy

Jedną z najważniejszych rzeczy dla pacjenta to zdolność do efektywnego komunikowania się. Niezależnie od miejsca, czy to w restauracji, w pracy, w domu, zrozumienie mowy to warunek by w pełni móc korzystać z życia. Są czasami sytuacje, kiedy nawet najbardziej zaawansowane aparaty słuchowe mogą potrzebować wsparcia, zwłaszcza w słyszeniu na odległość i w hałasie. Nowoczesne mikrofony bezprzewodowe pozwalają sprostać takim wymaganiom. Portfolio mikrofonów Roger to wyjątkowe rozwiązania otwierające nowe możliwości przed pacjentami z ubytkiem słuchu od ciężkiego do głębokiego.

Aparaty słuchowe Naída V w połączeniu z mikrofonami Roger to rozwiązanie, które potrafi pokonać najtrudniejsze wyzwania związane ze słyszeniem. Ponieważ radzi sobie

w najróżniejszych sytuacjach słuchowych, znacząco podnosi poziom zadowolenia pacjentów.

Więcej informacji

Aparaty słuchowe Roger

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź eksperta w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź eksperta