Audéo M aparaty słuchowe najnowszej generacji

Odkryj miłość od pierwszego dźwięku

 

Aparaty słuchowe Audéo M  to najlepszy wybór dla wymagających pacjentów, którzy oczekują czystego, bogatego dźwięku w różnych sytuacjach akustycznych i jednocześnie chcą bez wysiłku łączyć się z otaczającym ich światem.

Nowa generacja technologii marki Phonak rozpoznaje i automatycznie dostosowuje się do większej liczby sytuacji słuchowych niż kiedykolwiek wcześniej. Z systemem operacyjnym AutoSense OS 3.0 i funkcją Obuusznej Technologii VoiceStream w każdym modelu użytkownicy będą jeszcze lepiej rozumieć mowę w głośnym otoczeniu, a słyszenie w codziennych sytuacjach będzie wymagać od nich mniej wysiłku.

 

 

 

Audeo M

 

 

Połączenia ze smartfonami, telewizorami i innymi urządzeniami z najwyższą jakością dźwięku strumieniowego

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku aparatów słuchowych Audeo M może bezpośrednio lączyć się ze smartfonami z systemem iOS, Android i innymi telefonami obsługującymi technologię Bluetooth i przekazywać do obojga uszu dźwięki z różnych źródeł.

Dzięki wbudowanym mikrofonom aparaty słuchowe Phonak Audeo M umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych bez potrzeby użycia rąk. Można odbierać lub odrzucać połączenia, po prostu wciskając przycisk, nawet jeśli telefon znajduje się w innej części pokoju. Aby było jeszcze wygodniej można ustawić powiadomienia dźwiękowe tak, by były słyszalne przez aparaty słuchowe. Bezpośrednia łączność ze smartfonami umożliwia pacjentom również korzystanie ze specjalnie zaprojektowanych aplikacji marki Phonak i jeszcze lepsze wykorzystywanie swoich aparatów słuchowych.

Co sprawia, że aparaty słuchowe Audeo M są tak cudowne?

  • Wyjątkowa jakość dźwięku od pierwszego dopasowania
  • Lepsze rozumienie mowy w hałasie
  • Mniejszy wysiłek słuchowy związany ze słuchaniem w wymagających sytuacjach
  • Najwyżej oceniona jakość dźwięku przesyłanego strumieniowo z urządzeń multimedialnych
  • Łączność z wszystkimi smartfonami obsługującymi Bluetooth 4.2 oraz wieloma innymi urządzeniami multimedialnymi przesyłającymi strumieniowo (do obu uszu) dowolnego rodzaju dźwięki
  • Połączenia telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu i przesyłanie dźwięku w jakości stereo (muzyki, filmów, audiobooków, podcastów itd.)
  • Bardzo długi czas przekazu strumieniowego
  • Błyskawiczna ładowalność – długi czas działania akumulatorów

 

 

 

Działa to podobnie jak słuchawki bezprzewodowe, a nawet lepiej, bo aparaty słuchowe Marvel potrafią teraz rozróżnić mowę i muzykę przekazywaną strumieniowo i automatycznie zapewnić optymalną jakość dźwięku.

Znajdź protetyka słuchu

Znajdź protetyka słuchu w pobliżu

Wykonaj kolejny krok i daj się zbadać protetykowi słuchu

Znajdź protetyka